Panoramic Ocean&Mountain View 3 Bed Apartment in Island Village Heights Costa Adeje

Panoramic Ocean&Mountain View 3 Bed Apartment in Island Village Heights Costa Adeje

Rent: € 300

Environment

Adechėje įsikūrusiuose apartamentuose „Panoramic Ocean & Mountain View 3 Bed Apartment in Island Village Heights Costa Adeje“ siūloma apsistoti numeriuose su oro kondicionieriais, atskiru baseinu, vaizdu į sodą ir balkonu. Šiuose apartamentuose, iš kurių atsiveria jūros ir miesto vaizdai, veikia nemokamas belaidis internetas.

Apartamentuose yra 3 miegamieji, 3 vonios kambariai, patalynės užvalkalai, rankšluosčiai, plokščiaekranis televizorius, valgomojo zona, virtuvė ir terasa su vaizdu į baseiną. Svečiams už papildomą mokestį suteikiami rankšluosčiai ir patalynės užvalkalai.

Apartamentuose yra sūkurinė vonia. „Panoramic Ocean & Mountain View“ 3 lovų apartamentuose Island Village Heights Kosta Adechėje teikiamos automobilių nuomos paslaugos.

Netoliese yra La Pinta paplūdimys, Torviscas paplūdimys ir Bobo paplūdimys. Artimiausias, Pietų Tenerifės, oro uostas yra už 20 km nuo „Panoramic Ocean & Mountain View 3 Bed Apartment“, esančiame Island Village Heights Kosta Adechėje. Svečiams teikiamos mokamos pervežimo į ir iš oro uosto paslaugos.

Your reservation

Check availability