Paloma Beach vieno kambario apartamentai

Paloma Beach vieno kambario apartamentai

Sale: € 215.000

Environment

Apartamentai įsikūrę 200 metrų nuo pliažo ir 10min nuo Los Cristianios centro. Šalia galima rasti parduotuves, barus, vaistinę ir restoranus.
Šis kompleksas yra labai populiarus ir netgi turi Tripadvisor sertifikatą (Certificate of Exellence) bei visad būna pirmoje arba antroje vietoje tarp geriausių Los Cristianos kompleksų.
Tai puiki investicija, nes šie apartamentai yra vieni nedaugelių šioje zonoje, kuriuos galima nuomoti kaip atostogų namus bei naudoti savo malonumui.

Building

Puikūs ir erdvūs apartamentai parduodami Paloma Beach komplekse, Los Cristianos.

Apartamentai turi holą, didelį miegamąjį su dvejomis įmontuotomis spintomis, dideliu vonios kambariu su vonia, pilnai įrengta amerikietiška virtuve, sveitaine ir dešimties kvadratinių metrų terasa, iš kurios atsiveria vaizdas į kalnus ir skardžius (ši zona yra specialiųjų paukščių apsaugos teritorijoje) bei vandenyną.

Paloma Beach kompleksas turi 3 žvaigždes ir yra puikiai išrenovuotas bei puikiai išlaikytas. Jame yra neseniai atnaujintas šildomas baseinas, fitneso zona, žaidimų aikštelė, sodai, nemokamas WiFi prie baseino, baseino baras, privatus parkingas ir dar daugiau visko Jūsų komfortui.